Zestawy dla profesjonalistów

Wybierz swój profesjonalny zestaw!

Przy zakupie stołów składanych Classic i Oval Style w zestawach PRO otrzymujesz stół wraz z kompletem akcesoriów.

W zestawach oszczędzasz aż do 68% na akcesoriach. W skład każdego z zestawów wchodzą:


Dowolny stół z serii Classic (z wyjątkiem stołów Żak i Academik) oraz Oval.

Podgłówek regulowany pozwala na skokową regulację kąta nachylenia podgłówka, co ułatwia dopasowanie ułożenia głowy pacjenta do wymagań poszczególnych zabiegów. Otwór ten umożliwia spokojne oddychanie i pełny relaks pacjenta. Podgłówek przedłuża także stół o 30 cm.

Podłokietniki zamocowane po obu stronach stołu dają dodatkowe wsparcie dla ramion pacjenta. Przy stołach o 60 cm szerokości są one szczególnie polecane - w przypadku pacjentów o masywnej budowie ciała pomagają mu utrzymać zrelaksowaną pozycję.

Półka pod ramiona zamocowana pod podgłówkiem pozwala na swobodne ułożenie ramion pacjenta podczas zabiegu, który wymaga pozycji leżącej na brzuchu. Takie ułożenie pomaga pacjentowi zrelaksować się i rozluźnić mięśnie.                       

Pokrowiec Comfort Lux wykonany jest z tkaniny impregnowanej, co zapobiega jego zawilgotnieniu. Chroni stół przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami zewnętrznymi, ułatwiając zachowanie go w czystości. Posiada jeden długi pas naramienny z miękkim naramiennikiem i jeden pas krótszy, zamocowany z przodu, dla ułatwienia przenoszenia stołu. Dodatkowo, pokrowiecjest wyposażony w wygodne kieszenie, w których zmieści się rolka papieru, kremy, prześcieradła jednorazowe itp.


Promocja nie jest przeznaczona dla dystrybutorów.

Promocja nie obejmuje darmowej wysyłki.

2016-01-13 Home, Aktualności
Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moje listy życzeń