Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w zakładce "Polityka cookies"

zamknij
×

Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymaj 18% rabatu na KREMY DO MASAŻU

Zapisz się już dziś a otrzymasz mailowo kupon rabatowy, który może być użyty przy kolejnym zakupie.

×

Kamienie do masażu, podgrzewacze

Bazaltowe kamienie do masażu JUVENTAS

W ostatnich latach coraz większą popularność zdobywa masaż gorącymi kamieniami. Zabieg ten działa relaksacyjnie i leczniczo. Idealnie sprawdza się po długim wysiłku rozluźniając mięśnie i likwidując ból. Niezbędne w tym procesie są kamienie do masażu dostępne w sklepie JUVENTAS.

Gorące kamienie wraz z wyszkolonymi technikami masażu relaksacyjnego potrafią przynieść ukojenie dla zmęczonego ciała i umysłu człowieka. Posiadają właściwości regeneracyjne, poprawiają krążenie i metabolizm, oczyszczają organizm z toksyn.

Kamienie używane podczas terapii to bazalty, które cechuje lita struktura drobnoziarnista, bogaty skład chemiczny oraz doskonałe przewodnictwo cieplne. Naturalnie oszlifowane i pozbawione drobnych niedoskonałości idealnie przystosowane są do masażu.

Skutkiem terapii manualnej z ich wykorzystaniem jest poprawa krążenia krwi, zwiększone funkcje limfatyczne, co prowadzi do szybszego usuwania toksyn z organizmu oraz ogólne rozluźnienie. Taki masaż oczyszcza, relaksuje, wycisza i przynosi odprężenie.

Poza kamieniami do masażu sklep JUVENTAS oferuje podgrzewacze o różnych pojemnościach, często dostępne w atrakcyjnych zestawach zawierających również kamienie.

1 - 10 z 10

1 - 10 z 10
Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moje listy życzeń