Materace rehabilitacyjne

Pomocne materace do ćwiczeń rehabilitacyjnych

Chcąc kupić materac rehabilitacyjny warto zapoznać się z ofertą firmy JUVENTAS. W bogatej ofercie sklepu znajdziemy materace jedno-, dwu- i trzyczęściowe, materac do masażu Tajskiego oraz funkcjonalny, chroniący przed uszkodzeniami i czynnikami zewnętrznymi pokrowiec na materac.

Materace do ćwiczeń rehabilitacyjnych znajdują zastosowanie w szerokiej gamie zabiegów leczniczych. Pomagają w gimnastyce korekcyjnej, stosowane są przy zabiegach fizykoterapeutycznych, po zabiegach operacyjnych. Wykorzystywane bywają również przez miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu w fitnessie i aerobiku.

Oferując możliwość składania są łatwe do przechowywania i transportu. Posiadając materac dzielony możemy w prosty sposób złożyć go i spakować do pokrowca by finalnie przenieść go ze sobą.

Profesjonalne materace do masażu

Materiałem, który posłużył do wykonania materaców dostępnych w sklepie JUVENTAS jest pianka poliuretanowa oferująca wysoki komfort użytkowania. Z zewnątrz obite są wysokiej klasy łatwozmywalnym materiałem skóropodobnym, pozwalającym na utrzymanie produktu w ciągłej czystości. Różnią się między sobą wymiarami pozwalając dopasować materac zarówno do pacjenta jak i miejsca dostępnego w pomieszczeniu.

materace 

1 - 9 z 9

1 - 9 z 9
Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moje listy życzeń