Wałki rehabilitacyjne

Wielofunkcyjne wałki rehabiltiacyjne

Chcąc uzupełnić zaplecze potrzebnych akcesoriów, warto zaopatrzyć się w wielofunkcyjne wałki rehabilitacyjne, wykorzystywane w rehabilitacji i masażach. Różne wymiary wpływają na uniwersalność tego narzędzia, które na wyposażeniu powinien mieć każdy rehabilitant oraz masażysta.

Materiał, z jakiego wykonane są wałki dostępne w ofercie sklepu JUVENTAS to poliuretanowa pianka obita materiałem skóropodobnym, ułatwiająca utrzymanie produktu w czystości. Istnieje również dobrania jednego z 35 kolorów tapicerki.

Wśród funkcji jakie oferują wałki sprzedawane w sklepie firmy JUVENTAS warto wymienić możliwość przeprowadzenia masaży, rehabilitacji i gimnastyki korekcyjnej. Można nim podeprzeć kolana, ramiona i barki. Nic nie stoi na przeszkodzie by używany był do masażu kończyn, pleców, klatki piersiowej czy stóp. Wałek rehabilitacyjny wykorzystywany może być do masażu zarówno tradycyjnego jak i sportowego. Mnogość funkcji jakie oferuje czynią go uniwersalnym narzędziem pracy każdego masażysty i rehabilitanta.

1 - 25 z 25

1 - 25 z 25
Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moje listy życzeń