Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w zakładce "Polityka cookies"

zamknij
×

Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymaj 18% rabatu na KREMY DO MASAŻU

Zapisz się już dziś a otrzymasz mailowo kupon rabatowy, który może być użyty przy kolejnym zakupie.

×

Akcesoria do masażu i ćwiczeń

Niezbędne akcesoria do masażu

Prowadząc gabinet masażu nie można obejść się bez stołu do masażu, aromatycznych olejów, kremów czy emulsji oraz doświadczenia masażysty. Równie niezbędne różne akcesoria i sprzęt do masażu ułatwiające osiągnięcie zadanego celu.

Przy wykonywaniu terapii manualnych warto wspomóc się akcesoriami dostępnymi w ofercie sklepu JUVENTAS. Przykładem mogą być gumowe bańki akupunkturowe stosowane zazwyczaj przy zabiegach wyszczuplających i masażach antycellulitowych. Bańka pod wpływem ściśnięcia w dłoni i przyłożeniu do ciała, po lekkim rozluźnieniu zasysa kawałek skóry. Następnie wykonuje się nią podłużne lub koliste ruchy w kierunku węzłów chłonnych. Skóra po takim masażu jest jędrniejsza i gładsza.

Aquavibron dostępny w ofercie to sprzęt do masażu, który przeznaczony jest do masażu leczniczego, odbywającego się przy pomocy gumowych membran oraz wody po normalnym ciśnieniem. Sprzęt ten znajduje zastosowanie w leczeniu schorzeń m.in.: neurologicznych, reumatologicznych czy dermatologicznych.

1 - 12 z 12

1 - 12 z 12

Facebook

Twitter

Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moje listy życzeń