Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w zakładce "Polityka cookies"

zamknij
×

Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymaj 18% rabatu na KREMY DO MASAŻU

Zapisz się już dziś a otrzymasz mailowo kupon rabatowy, który może być użyty przy kolejnym zakupie.

×

UGUL, PUR, Osprzęt

Profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny - Kabina UGUL, PUR

Kabiny UGUL znajdują szerokie zastosowanie w ośrodkach rehabilitacyjnych, w salach do ćwiczeń indywidualnych. W skład zestawu UGUL wchodzi Uniwersalny gabinet Usprawniania Leczniczego oraz osprzęt kabiny (pasy do stabilizacji, podwieszki, linki, ciężarki). Na konstrukcję kabiny UGUL składa się osiem segmentów pokrytych lakierem proszkowym odpornym odpryski i zarysowania. W ofercie firmy JUVENTAS znajduje się kabina UGUL, oraz kabina UGUL z drabinką do ćwiczeń. Osprzęt do kabiny UGUL dostępny jest w trzech zestawach (osprzęt podstawowy, standardowy oraz pełny). Istnieje również możliwość zakupienia każdego elementu osprzętu do kabiny UGUL osobno.

Przyłóżkowe Urządzenie Rehabilitacyjne – PUR  wykorzystywane jest do ćwiczeń rehabilitacyjnych na oddziałach szpitalnych, przy łóżkach pacjentów. Znajdujące się w podstawie PUR-a kółka jezdne pozwalają na przemieszczenie urządzenia bez konieczności przewożenia pacjenta na salę rehabilitacyjną.  W skład zestawu PUR wchodzi Przyłóżkowe Urządzenie Rehabilitacyjne oraz osprzęt (pasy do stabilizacji, podwieszki, linki, ciężarki). Istnieje również możliwość zakupienia każdego elementu osprzętu do PUR-a osobno.

1 - 7 z 7

1 - 7 z 7
Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moje listy życzeń