Sprzęt rehabilitacyjny - UGUL, PUR, Osprzęt

Profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny - Kabina UGUL, PUR

Kabiny UGUL znajdują szerokie zastosowanie w ośrodkach rehabilitacyjnych, w salach do ćwiczeń indywidualnych. W skład zestawu UGUL wchodzi Uniwersalny gabinet Usprawniania Leczniczego oraz osprzęt kabiny (pasy do stabilizacji, podwieszki, linki, ciężarki). Na konstrukcję kabiny UGUL składa się osiem segmentów pokrytych lakierem proszkowym odpornym odpryski i zarysowania. W ofercie firmy JUVENTAS znajduje się kabina UGUL, oraz kabina UGUL z drabinką do ćwiczeń. Osprzęt do kabiny UGUL dostępny jest w trzech zestawach (osprzęt podstawowy, standardowy oraz pełny). Istnieje również możliwość zakupienia każdego elementu osprzętu do kabiny UGUL osobno. Przyłóżkowe Urządzenie Rehabilitacyjne – PUR  wykorzystywane jest do ćwiczeń rehabilitacyjnych na oddziałach szpitalnych, przy łóżkach pacjentów. Znajdujące się w podstawie PUR-a kółka jezdne pozwalają na przemieszczenie urządzenia bez konieczności przewożenia pacjenta na salę rehabilitacyjną.  W skład zestawu PUR wchodzi Przyłóżkowe Urządzenie Rehabilitacyjne oraz osprzęt (pasy do stabilizacji, podwieszki, linki, ciężarki). Istnieje również możliwość zakupienia każdego elementu osprzętu do PUR-a osobno.

Polecamy profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny - spradź ofertę sklepu juventas.pl! 

 • UGUL UGUL
 • Osprzęt do kabiny UGUL Osprzęt do kabiny UGUL

  Osprzęt kabiny UGUL jako niezbędne wyposażenie gabinetów do rehabilitacji

  Uniwersalny Gabinet Usprawniania Leczniczego czyli w skrócie UGUL. Kabina do ćwiczeń i zawieszeń wykorzystywana do leczenia schorzeń narządów ruchu jednego pacjenta bądź kilku osób jednocześnie. Oferta sklepu JUVENTAS, poza samą kabiną, zawiera również osprzęt do stanowiska oraz drobne akcesoria.

  W skład osprzętu do kabiny UGUL wchodzą zestawy podwieszek, linek, pasów, mankietów, kamaszków, ciężarków miękkich oraz drobnych akcesoriów jak esiki, bloczki i drabinka o wstawania. Są to elementy niezbędne do prawidłowego prowadzenia kinezyterapii w kabinie UGUL. Osprzęt do kabiny dostępny jest w ofercie w trzech zestawach w zależności od rodzaju i ilości elementów w nich zawartych (osprzęt podstawowy, standardowy, pełny). Każdy z elementów zestawów osprzętu UGUL można również nabyć osobno.

  Osprzęt do kabiny UGUL marki JUVENTAS to przede wszystkim wysoki komfort oraz bezpieczeństwo dla pacjenta jak i rehabilitanta podczas prowadzonej terapii.

 • PUR PUR
 • Osprzęt do PUR-a Osprzęt do PUR-a
1 - 7 z 7

1 - 7 z 7
Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moje listy życzeń