Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w zakładce "Polityka cookies"

zamknij
×

Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymaj 18% rabatu na KREMY DO MASAŻU

Zapisz się już dziś a otrzymasz mailowo kupon rabatowy, który może być użyty przy kolejnym zakupie.

×

Szafy kartotekowe, wiszące, lekarskie

Meble medyczne w ofercie JUVENTAS

Wyposażeniem każdego gabinetu lekarskiego są meble medyczne. Wiszące, stojące, przeszkolone, z szufladami, na kółkach – stworzone tak, by realizować główne funkcje oraz ułatwić codzienną pracę swoim użytkownikom.

Najprostsze meble medyczne to szafki wiszące z jednymi drzwiczkami, wyposażone w uchwyt i zatrzask magnetyczny. Posiadają dwie szklane półki pozwalające przechowywać niezbędne produkty. Szafki takie posiadają większe odpowiedniki dysponujące przesuwnymi drzwiami i większą ilością półek.

Inną kategorią są szafki kartotekowe. Te meble medyczne bazują na szufladach gotowych pomieścić potrzebne dokumenty i karty rejestracyjne pacjentów. Występują w wielu kolorach i z różną ilością szuflad. Niektóre pozwalają na użycie dwóch rzędów teczek w schowku.

Najbardziej charakterystyczne są jednak szafki lekarskie. Wykonane z cienkiej blachy dysponują półkami oraz drzwiczkami zazwyczaj wykonanymi ze szkła. Część z szafek posiada kółka, umożliwiające ich łatwy transport. Ważną właściwością w przypadku szafek lekarskich jest możliwość użycia zamka z metalową zasuwą.

Co warto podkreślić – meble medyczne dostępne w sklepie firmy JUVENTAS nie muszą występować w tradycyjnym kolorze białym bądź metalowym. Ich barwa uzależniona jest od wymagań klienta.

1 - 22 z 22

1 - 22 z 22

Facebook

Twitter

Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moje listy życzeń