Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w zakładce "Polityka cookies"

zamknij
×

Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymaj 18% rabatu na KREMY DO MASAŻU

Zapisz się już dziś a otrzymasz mailowo kupon rabatowy, który może być użyty przy kolejnym zakupie.

×

O nas

 

Firma JUVENTAS powstała w 2006 roku, z potrzeby zaoferowania polskim klientom najwyższej klasy sprzętu do rehabilitacji i masażu.

Zdobyte doświadczenie w krajach Europy takich jak Węgry, Rumunia czy Włochy dało nam solidny fundament, na którym zbudowaliśmy swoją firmę w Polsce. 

Początkowo nasza oferta obejmowała tylko dziesięć modeli stołów składanych, by w roku 2016 powiększyć nasz asortyment do ponad 300 produktów. Wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom naszych klientów, produkując sprzęt również na indywidualne zamówienia.

W 2016 roku ukończona została budowa nowej hali produkcyjnej, co przyczyniło się do zwiększenia produkcji naszego asortymentu i skrócenia okresu realizacji zamówień dla naszych klientów. 

Początki, choć nie zawsze łatwe, dały nam obraz tego jak ważne jest zaprojektowanie oraz wykonanie sprzętu rehabilitacyjnego nie tylko w przystępnej cenie,  ale przede wszystkim pomagającego pacjentom w powrocie do zdrowia. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących, polskich producentów z branży rehabilitacyjnej. W naszej ofercie można znaleźć kompleksowe wyposażenie placówek rehabilitacyjnych, gabinetów masażu i Spa oraz szpitali. 

Współpracujemy z największymi sklepami medycznymi na terenie całego kraju, ale także z placówkami rehabilitacyjnymi, uzdrowiskami i szkołami masażu. Nasze produkty sprzedawane są również w salonach stacjonarnych na terenie Węgier, Słowacji, Włoch oraz Rumunii.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, w razie jakichkolwiek wątpliwości nasz wykwalifikowany personel doradzi Państwu w wyborze produktu i odpowie na wszystkie pytania.

 

Zapraszamy do współpracy,

 

Bogusław Ziółkowski

Właściciel

JUVENTAS

2014-01-25 Firma
Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moje listy życzeń