Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w zakładce "Polityka cookies"

zamknij
×

Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymaj 18% rabatu na KREMY DO MASAŻU

Zapisz się już dziś a otrzymasz mailowo kupon rabatowy, który może być użyty przy kolejnym zakupie.

×

O nas

 

Firma JUVENTAS powstała w 2006 roku, z potrzeby zaoferowania polskim klientom najwyższej klasy sprzętu do rehabilitacji i masażu.

Zdobyte doświadczenie w krajach Europy takich jak Węgry, Rumunia czy Włochy dało nam solidny fundament, na którym zbudowaliśmy swoją firmę w Polsce. 

Początkowo nasza oferta obejmowała tylko dziesięć modeli stołów składanych, by w roku 2016 powiększyć nasz asortyment do ponad 300 produktów. Wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniom naszych klientów, produkując sprzęt również na indywidualne zamówienia.

W 2016 roku ukończona została budowa nowej hali produkcyjnej, co przyczyniło się do zwiększenia produkcji naszego asortymentu. 

Początki, choć nie zawsze łatwe, dały nam obraz tego jak ważne jest zaprojektowanie oraz wykonanie sprzętu rehabilitacyjnego nie tylko w przystępnej cenie,  ale przede wszystkim pomagającego pacjentom w powrocie do zdrowia. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących, polskich producentów z branży rehabilitacyjnej. W naszej ofercie można znaleźć kompleksowe wyposażenie placówek rehabilitacyjnych, gabinetów masażu i Spa oraz szpitali. 

Współpracujemy z największymi sklepami medycznymi na terenie całego kraju, ale także z placówkami rehabilitacyjnymi, uzdrowiskami i szkołami masażu. Nasze produkty sprzedawane są również w salonach stacjonarnych na terenie Węgier, Słowacji, Włoch oraz Rumunii.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, w razie jakichkolwiek wątpliwości nasz wykwalifikowany personel doradzi Państwu w wyborze produktu i odpowie na wszystkie pytania.

 

Zapraszamy do współpracy,

 

Bogusław Ziółkowski

Właściciel

JUVENTAS

2014-01-25 Firma
Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moje listy życzeń