Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w zakładce "Polityka cookies"

zamknij
×

Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymaj 18% rabatu na KREMY DO MASAŻU

Zapisz się już dziś a otrzymasz mailowo kupon rabatowy, który może być użyty przy kolejnym zakupie.

×

Drabinki gimnastyczne

Wszechstronne drabinki gimnastyczne

Ważną rolę w procesie rehabilitacji spełniają drabinki gimnastyczne. Tym samym są niezbędnym wyposażeniem centrów rehabilitacyjnych, sal gimnastycznych, a nawet mieszkań. Oferowane przez sklep JUVENTAS drabinki dostępne są w różnych wymiarach, dzięki czemu można dobrać je do indywidualnych potrzeb.

Drabinki gimnastyczne znajdują zastosowanie zarówno w przypadku osób zdrowych jak i chorych. Wykorzystywane są przy okazji treningu gimnastycznego i siłowego jak i w przypadku procesu rehabilitacji. Dostępne w sklepie internetowym firmy JUVENTAS wykonane są z drewna bukowego, posiadają prostą konstrukcję oraz estetyczny wygląd.

Pozwalają na wykonywanie ćwiczeń mięśni brzucha i ramion, przyczyniając się do zachowania zdrowego kręgosłupa. Niektóre z drabinek dzięki wysuniętemu w przód górnemu drążkowi pozwalają na ćwiczenia rehabilitacyjne w zawieszeniu.

Oferowane przez sklep firmy JUVENTAS drabinki gimnastyczne posiadają długości od 225 cm do 250 cm. Możliwy jest również wybór ich szerokości – od 78 cm do 90 cm. Występują w wersji z wysuniętym górnym szczeblem, lub bez takiego drążka. W przypadku zakupu drabinki istnieje możliwość dokupienia zestawu do montażu w atrakcyjnej cenie.

1 - 2 z 2

1 - 2 z 2
Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moje listy życzeń