Wózki wielofunkcyjne

Wózki wielofunkcyjne

Do naszego asortymentu dodana została nowa kategoria produktów. W ofercie naszej firmy dostępne są już dwie serie wózków wielofunkcyjnych. Seria JWW-A oraz JUVW.

Wózki wielofunkcyjne JWW-A oraz JUVW znajdują zastosowanie w przechowywaniu i transporcie materiałów oraz urządzeń używanych na oddziałach szpitalnych.

Charakterystyka wózków JWW-A

Tace wózków JWW-A wykonane są z laminatu poliestrowo-szklanego. Korpus wózków wykonany jest z płyty wiórowej zaś fronty z płyty MDF. Całość pokryta jest okleiną PCV. Wózki osadzone są na stalowej podstawie wyposażanej w kółka jezdne z hamulcem. Na serię wózków składają się 3 medele: JWW-A 1, JWW-A 2, oraz JWW-A 3.

 

Charakterystyka wózków JUVW

Tace wózków JUVW wykonane są ze stali pokrytej farbą proszkową odporną na zarysowania. Korpus wózków wykonany jest z płyty wiórowej zaś fronty z płyty MDF. Całość pokryta jest okleiną PCV. Wózki osadzone są na stalowej podstawie wyposażanej w kółka jezdne z hamulcem. Szuflady wózków wyłożone są matą antypoślizgową. W standardzie górne szuflady wyposażone są w zamek. Na serię wózków składa się 5 medeli: JUVW1, JUVW2, JUVW3, JUVW4, oraz JUVW5.

2019-05-20 Home, Aktualności
Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moje listy życzeń