Wdrożenie do produkcji mobilnych stołów rentgenowskich dla ludzi

Firma ZIÓŁKOWSKI JUVENTAS SPÓŁKA KOMANDYTOWA – AKCYJNA uzyskała dotację z Unii Europejskiej na projekt „Wdrożenie do produkcji mobilnych stołów rentgenowskich dla ludzi”.

Głównym celem projektu jest wzrost konkurencyjności i rozpoznawalności marki Juventas poprzez wdrożenie do produkcji innowacyjnych mobilnych stołów rentgenowskich dla ludzi. Produkt oferowany będzie w 4 wariantach.

Realizacja przedmiotowego projektu obejmuje 2 zadania tj. budowę hali produkcyjnej, w której odbywała się będzie produkcja innowacyjnych produktów oraz zakup urządzeń niezbędnych do produkcji mobilnych stołów rentgenowskich.

Projekt jest odpowiedzią na potrzeby rynku wyrobów medycznych, który to oczekuje wdrażania ciągle to nowych produktów mających wpływ nie tylko na podnoszenie komfortu użytkowania przez pacjentów ale również na zwiększanie standardów czystości.

Odbiorcą wdrażanych produktów będą podmioty medyczne działające zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

Po realizacji projektu firma Juventas będzie jedynym polskim producentem mobilnych stołów rentgenowskich dla ludzi. Realizacja projektu wpłynie na podniesienie konkurencyjności firmy oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej regionu (powiatu sanockiego), na którym firma funkcjonuje

#FunduszeUE

Wartość projektu: 3 884 709,00 zł

Wysokość wkładu z Funduszy Europejskich: 1 800 000,00 zł

2024-03-20 Projekty Unijne
Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moje listy życzeń