Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w zakładce "Polityka cookies"

zamknij
×

Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymaj 18% rabatu na KREMY DO MASAŻU

Zapisz się już dziś a otrzymasz mailowo kupon rabatowy, który może być użyty przy kolejnym zakupie.

×

Kliny rehabilitacyjne

Niezbędne w rehabilitacji - kliny rehabilitacyjne

Wśród kształtek rehabilitacyjnych dostępnych w sklepie firmy JUVENTAS znajdziemy kliny rehabilitacyjne. Kliny rehabilitacyjne znajdują zastosowanie przede wszystkim w salach gimnastycznych, gabinetach rehabilitacji i placówkach zdrowia czyli tam, gdzie prowadzone są zajęcia gimnastyki korekcyjnej i zabiegi rehabilitacyjne.

Odpowiedniej twardości pianka poliuretanowa, którą są wypełnione, nie ulega deformacji. Nie bez znaczenia jest materiał, którym zostały obszyte - wysokiej jakości materiał skóropodobny, dostępny w szerokiej gamie kolorów, pomaga w utrzymaniu produktu w ciągłej czystości. Różne wymiary klinów pozwalają na dobranie odpowiedniego modelu zgodnie z wymogami pacjenta.

W ofercie sklepu firmy JUVENTAS znajdziemy również klin po endoprotezie, stosowany w trakcie rehabilitacji po operacjach i/lub urazach ortopedycznych, zabezpieczający kończyny dolne przed wykonaniem niewłaściwych ruchów oraz klin ortopedyczny, służący do utrzymania prawidłowej postawy kręgosłupa podczas długotrwałej pracy w pozycji siedzącej.

1 - 17 z 17

1 - 17 z 17
Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moje listy życzeń