Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w zakładce "Polityka cookies"

zamknij
×

Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymaj 18% rabatu na KREMY DO MASAŻU

Zapisz się już dziś a otrzymasz mailowo kupon rabatowy, który może być użyty przy kolejnym zakupie.

×

Parawany medyczne

Drewniane, metalowe i chromowane parawany medyczne

Standardowym wyposażeniem gabinetów lekarskich, sal zabiegowych i szpitalnych czy gabinetów kosmetycznych są parawany medyczne. Zapewniają prywatność pacjentom, pozwalając im przygotować się do badań, konsultacji czy zabiegów. W sklepie internetowym firmy JUVENTAS dostępne są trzy rodzaje parawanów - drewniane, metalowe i chromowane. Wśród nich możemy wyróżnić parawany, składające się z jednego, dwóch, trzech i czterech skrzydeł. Parawany wyposażone są w kółka ułatwiające ich przemieszczanie. Dostępne są również różne typy oraz barwy ekranów, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie ich do wystroju wnętrza.

W standardzie parawany drewniane i metalowe wyposażone są w ekrany z elanobawełny zaś opcją dodatkową jest materiał łatwo zmywalny. Wszystkie parawany chromowane są sprzedawane w standardzie z materiałem łatwo zmywalnym, który może być zamieniony na elanobawełniany na prośbę klienta. Parawany medyczne, drewniane dostępne są w trzech kolorach drewna: buk naturalny, wnge oraz palisander. 

Dodatkowo w naszej ofercie znaleźć można parawany metalowe z ekranami z płyt PCV.

1 - 15 z 15

1 - 15 z 15
Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moje listy życzeń