Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w zakładce "Polityka cookies"

zamknij
×

Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymaj 18% rabatu na KREMY DO MASAŻU

Zapisz się już dziś a otrzymasz mailowo kupon rabatowy, który może być użyty przy kolejnym zakupie.

×

Regały drewniane, stopnie rehabilitacyjne

Funkcjonalne wyposażenie gabinetów lekarskich

Znajdują zastosowane zarówno w szpitalach, placówkach rehabilitacyjnych, gabinetach masażu, jak i gabinetach lekarskich. Oczywiście mowa tu o elementach stanowiących wyposażenie gabinetów lekarskich. W sklepie firmy JUVENTAS znajdziemy bogaty wybór tych produktów.

Każdy gabinet musi być wyposażony w sposób ułatwiający personelowi pracę. Konieczne jest więc, aby posiadał przedmioty codziennego użytku, które zapewnią wysoki komfort realizowanych działań.

Przedmiotami, które pomagają wypełniać codzienne obowiązki zarówno personelowi jak i pacjentowi i powinny się znaleźć na wyposażeniu gabinetów lekarskich i rehabilitacyjnych są stopnie ułatwiające wchodzenie i schodzenie ze stołu lub kozetki w trakcie wykonywania zabiegu. W ofercie sklepu firmy JUVENTAS znajdziemy modele drewniane i metalowe. Celem zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa obite są gumą antypoślizgową, cechuje je wysoka stabilność i wytrzymałość.

Trudno wyobrazić sobie gabinet zarówno lekarski jak i masażu bez regałów. W sklepie znajdziemy proste wizualnie regały drewniane wykonane z drewna bukowego. Jest to przemyślana konstrukcja, gdyż oferuje wysokie brzegi półek co zapobiega zsunięciu przedmiotów na nich umieszczonych.

1 - 6 z 6

1 - 6 z 6
Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moje listy życzeń