Kształtki i materace rehabilitacyjne

Kształtki rehabilitacyjne sposobem na powrót do sprawności fizycznej

W bogatej ofercie sklepu firmy JUVENTAS znajdziemy również kształtki rehabilitacyjne. Ich różnorodne kształty i rozmiary pozwalają na zastosowanie ich do wybranego rodzaju terapii. Znajdują zastosowanie w gimnastyce korekcyjnej, zabiegach rehabilitacyjnych oraz przy wykonywaniu terapii manualnych. Kształtki rehabilitacyjne wykorzystywane są m.in. w placówkach rehabilitacyjnych oraz gabinetach masażu. Kształtki wykonane są z wysokiej jakości materiału skóropodobnego i poliuretanowej pianki. Dostępne w ofercie sklepu firmy JUVENTAS kształtki rehabilitacyjne to kostki rehabilitacyjne, wałki rehabilitacyjne, półwałki rehabilitacyjne oraz kliny rehabilitacyjne. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów, oferowane są w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów. Pianka poliuretanowa, z której są wykonane nie ulega deformacji. Wykorzystywanie kształtek rehabilitacyjnych znacząco przyśpiesza powrót pacjenta do możliwie najwyższej sprawności ruchowej.

Potrzebujesz materac rehabilitacyjny? Sprawdź bogatą ofertę sprzętu medycznego w sklepie internetowym Juventas.pl!

 • Kostki rehabilitacyjne Kostki rehabilitacyjne

  Wszechtronne kostki rehabilitacyjne

  Kostki rehabilitacyjne znajdują szerokie zastosowanie w fizyko i kinezyterapii. Stosowanie kostek wpływa rozluźniająco na mięśnie, więzadła oraz ścięgna. Zapewniają komfort pacjenta w czasie zabiegów fizykoterapii oraz masażu.

  Kostki rehabilitacyjne często wykorzystywane są przy masażach oraz fizykoterapii pleców, brzucha lub klatki piersiowej. Stosowane są również w gimnastyce korekcyjnej.

  W ofercie sklepu JUVENTAS znaleźć można kostki o różnych rozmiarach, obszyte skórą ekologiczną, dostępną w szerokiej gamie kolorów. Kostki rehabilitacyjne wypełnione są pianką poliuretanową z odpowiednio dobraną twardością, odporną na deformacje.

  Dostosowując ofertę sklepu do wymogów naszych klientów, oferujemy również nietypowe rozmiary kostek na indywidualne zamówienia. Kostki rehabilitacyjne są niezbędnym narzędziem pracy każdego masażysty i rehabilitanta.

 • Kostki rehabilitacyjne miękkie Kostki rehabilitacyjne miękkie
 • Wałki rehabilitacyjne Wałki rehabilitacyjne

  Wielofunkcyjne wałki rehabiltiacyjne

  Chcąc uzupełnić zaplecze potrzebnych akcesoriów, warto zaopatrzyć się w wielofunkcyjne wałki rehabilitacyjne, wykorzystywane w rehabilitacji i masażach. Różne wymiary wpływają na uniwersalność tego narzędzia, które na wyposażeniu powinien mieć każdy rehabilitant oraz masażysta.

  Materiał, z jakiego wykonane są wałki dostępne w ofercie sklepu JUVENTAS to poliuretanowa pianka obita materiałem skóropodobnym, ułatwiająca utrzymanie produktu w czystości. Istnieje również dobrania jednego z 35 kolorów tapicerki.

  Wśród funkcji jakie oferują wałki sprzedawane w sklepie firmy JUVENTAS warto wymienić możliwość przeprowadzenia masaży, rehabilitacji i gimnastyki korekcyjnej. Można nim podeprzeć kolana, ramiona i barki. Nic nie stoi na przeszkodzie by używany był do masażu kończyn, pleców, klatki piersiowej czy stóp. Wałek rehabilitacyjny wykorzystywany może być do masażu zarówno tradycyjnego jak i sportowego. Mnogość funkcji jakie oferuje czynią go uniwersalnym narzędziem pracy każdego masażysty i rehabilitanta.

 • Wałki rehabilitacyjne miękkie Wałki rehabilitacyjne miękkie
 • Półwałki rehabilitacyjne Półwałki rehabilitacyjne

  Niezawodne półwałki rehabilitacyjne

  Jedną z podkategorii kształtek rehabilitacyjnych są półwałki. Te stosowane w rehabilitacji ruchowej produkty, biorą udział w poprawieniu sprawności fizycznej pacjenta. Z wyglądu niepozorne, obszyte łatwym w czyszczeniu materiałem, poszerzają spektrum możliwości osobie przygotowującej ćwiczenia dla pacjenta.

  Półwałki rehabilitacyjne doskonale sprawdzają się w ćwiczeniach kręgosłupa. Ich regularne wykorzystywanie zmniejszają dolegliwości związane z bólami i wadami osi szkieletu. Używane są często w pozycjach leżących, gdyż z ich pomocą możliwa jest do uzyskania pozycja odciążająca. Znajdują również zastosowanie w, gimnastyce korekcyjnej oraz masażach tradycyjnych i sportowych. Półwałek rehabilitacyjny wykorzystywany jest wówczas jako podparcie kolan, kostek lub głowy. Półwałki wypełnione są pianką poliuretanową z odpowiednio dobraną twardością. Wysokiej jakości materiał skóropodobny, którym zostały obszyte pozwala na łatwe utrzymanie produktu w czystości. Tym samym gwarantując długi okres użytkowania.

  Sklep JUVENTAS oferuje możliwość zamówienia wałków w nietypowych wymiarach.

 • Kliny rehabilitacyjne Kliny rehabilitacyjne

  Niezbędne w rehabilitacji - kliny rehabilitacyjne

  Wśród kształtek rehabilitacyjnych dostępnych w sklepie firmy JUVENTAS znajdziemy kliny rehabilitacyjne. Kliny rehabilitacyjne znajdują zastosowanie przede wszystkim w salach gimnastycznych, gabinetach rehabilitacji i placówkach zdrowia czyli tam, gdzie prowadzone są zajęcia gimnastyki korekcyjnej i zabiegi rehabilitacyjne.

  Odpowiedniej twardości pianka poliuretanowa, którą są wypełnione, nie ulega deformacji. Nie bez znaczenia jest materiał, którym zostały obszyte - wysokiej jakości materiał skóropodobny, dostępny w szerokiej gamie kolorów, pomaga w utrzymaniu produktu w ciągłej czystości. Różne wymiary klinów pozwalają na dobranie odpowiedniego modelu zgodnie z wymogami pacjenta.

  W ofercie sklepu firmy JUVENTAS znajdziemy również klin po endoprotezie, stosowany w trakcie rehabilitacji po operacjach i/lub urazach ortopedycznych, zabezpieczający kończyny dolne przed wykonaniem niewłaściwych ruchów oraz klin ortopedyczny, służący do utrzymania prawidłowej postawy kręgosłupa podczas długotrwałej pracy w pozycji siedzącej.

 • Materace rehabilitacyjne Materace rehabilitacyjne

  Pomocne materace do ćwiczeń rehabilitacyjnych

  Chcąc kupić materac rehabilitacyjny warto zapoznać się z ofertą firmy JUVENTAS. W bogatej ofercie sklepu znajdziemy materace jedno-, dwu- i trzyczęściowe, materac do masażu Tajskiego oraz funkcjonalny, chroniący przed uszkodzeniami i czynnikami zewnętrznymi pokrowiec na materac.

  Materace do ćwiczeń rehabilitacyjnych znajdują zastosowanie w szerokiej gamie zabiegów leczniczych. Pomagają w gimnastyce korekcyjnej, stosowane są przy zabiegach fizykoterapeutycznych, po zabiegach operacyjnych. Wykorzystywane bywają również przez miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu w fitnessie i aerobiku.

  Oferując możliwość składania są łatwe do przechowywania i transportu. Posiadając materac dzielony możemy w prosty sposób złożyć go i spakować do pokrowca by finalnie przenieść go ze sobą.

  Profesjonalne materace do masażu

  Materiałem, który posłużył do wykonania materaców dostępnych w sklepie JUVENTAS jest pianka poliuretanowa oferująca wysoki komfort użytkowania. Z zewnątrz obite są wysokiej klasy łatwozmywalnym materiałem skóropodobnym, pozwalającym na utrzymanie produktu w ciągłej czystości. Różnią się między sobą wymiarami pozwalając dopasować materac zarówno do pacjenta jak i miejsca dostępnego w pomieszczeniu.

  materace 

 • Poduszki Poduszki
 • Zestawy do terapii psychoruchowej, poduszki do siedzenia dla dzieci Zestawy do terapii psychoruchowej, poduszki do siedzenia dla dzieci
1 - 44 z 94

1 - 44 z 94
Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moje listy życzeń