Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w zakładce "Polityka cookies"

zamknij
×

Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymaj 18% rabatu na KREMY DO MASAŻU

Zapisz się już dziś a otrzymasz mailowo kupon rabatowy, który może być użyty przy kolejnym zakupie.

×

Stoliki medyczne, wózki do brudnej bielizny

Wielofunkcyjne stoliki i wózki medyczne

W ofercie sklepu JUVENTAS znajdziemy różnego rodzaju stoliki oraz wózki medyczne. Znajdują one zastosowanie w przewozie na niedalekie odległości narzędzi, materiałów sterylnych, leków, bielizny i innych przyrządów w szpitalach, laboratoriach oraz w gabinetach zabiegowych. 

Wózki i stoliki medyczne posiadają po cztery kółka jezdne pozwalające na sprawny transport wiezionych przedmiotów. Wszystkie zbudowane są w oparciu o metalowy stelaż.

Wózki i stoliki medyczne oferowane przez firmę JUVENTAS spełniają wszystkie założenia pozwalające na prawidłową realizację procedur medycznych. Są to produkty, które mają na celu zwiększyć wydajność personelu oraz wpłynąć pozytywnie na jego pracę.

Wykonane są z dbałością o każdy szczegół, podnoszą bezpieczeństwo oraz ułatwiają zachować niezbędną w szpitalach higienę.

Firma JUVENTAS oferuje produkty spełniające wszystkie wymogi stawiane przed sprzętem medycznym. Gwarantuje najwyższą jakość w przystępnej cenie. Dodatkowo oferuje możliwość produkcji sprzętu na indywidualne zamówienie klienta, służąc przy tym pomocą doświadczonego zespołu konsultantów.

1 - 20 z 20

1 - 20 z 20
Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moje listy życzeń