Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w zakładce "Polityka cookies"

zamknij
×

Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymaj 18% rabatu na KREMY DO MASAŻU

Zapisz się już dziś a otrzymasz mailowo kupon rabatowy, który może być użyty przy kolejnym zakupie.

×

Osprzęt do kabiny UGUL

Osprzęt kabiny UGUL jako niezbędne wyposażenie gabinetów do rehabilitacji

Uniwersalny Gabinet Usprawniania Leczniczego czyli w skrócie UGUL. Kabina do ćwiczeń i zawieszeń wykorzystywana do leczenia schorzeń narządów ruchu jednego pacjenta bądź kilku osób jednocześnie. Oferta sklepu JUVENTAS, poza samą kabiną, zawiera również osprzęt do stanowiska oraz drobne akcesoria.

W skład osprzętu do kabiny UGUL wchodzą zestawy podwieszek, linek, pasów, mankietów, kamaszków, ciężarków miękkich oraz drobnych akcesoriów jak esiki, bloczki i drabinka o wstawania. Są to elementy niezbędne do prawidłowego prowadzenia kinezyterapii w kabinie UGUL. Osprzęt do kabiny dostępny jest w ofercie w trzech zestawach w zależności od rodzaju i ilości elementów w nich zawartych (osprzęt podstawowy, standardowy, pełny). Każdy z elementów zestawów osprzętu UGUL można również nabyć osobno.

Osprzęt do kabiny UGUL marki JUVENTAS to przede wszystkim wysoki komfort oraz bezpieczeństwo dla pacjenta jak i rehabilitanta podczas prowadzonej terapii.

30 - 41 z 41

30 - 41 z 41

Facebook

Twitter

Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moje listy życzeń