Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w zakładce "Polityka cookies"

zamknij
×

Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymaj 18% rabatu na KREMY DO MASAŻU

Zapisz się już dziś a otrzymasz mailowo kupon rabatowy, który może być użyty przy kolejnym zakupie.

×

Aparaty do fizykoterapii

Wielofunkcyjne aparaty do fizykoterapii

Aparaty do fizykoterapii aplikują bodźce fizykalne. Dzięki ich stosowaniu można precyzyjnie je dawkować zachowując przy tym maksymalne bezpieczeństwo w trakcie przeprowadzania zabiegów. W ofercie sklepu JUVENTAS można znaleźć szeroką ofertę apratów do fizykoterapii m.in aparaty do elektroterapii, laseroterapii, magnetoterapii, sonoterapii oraz światłolecznictwa.

Elektroterapia polega na oddziaływaniu prądem elektrycznym na układ mięśniowy i nerwowy człowieka. Metoda ta stosowana jest do leczenia bólu oraz stanów zapalnych.

Kolejny typ aparatów służących do fizykoterapii to te wykorzystujące światło laserowe. Aparaty takie i ich stosowanie wykazują działanie przeciw-zapalne i przeciwbólowe oraz przyśpieszają procesy regeneracji tkankowej. <

Metoda fizykoterapeutyczna polegająca na oddziaływaniu zmiennym polem magnetycznym na ustrój nosi nazwę magnetoterapii. Sposób ten posiada ogromną zaletę – pozwala na równomierne przenikanie pola magnetycznego do tkanek tym samym nasilając procesy oddychania tkankowego.

Aparaty do sonoterapii czyli aparaty oddziaływujące falą ultradźwiękową dostępne w sklepie JUVENTAS leczą zespoły bólowe, choroby zwyrodnieniowe stawów i zmniejszają obrzęki.

Fototerapia, zwana inaczej światłolecznictwem, wykorzystuje do leczenia promieniowanie podczerwone. Aparaty do leczenia światłem wykorzystywane są do zmniejszenia napięcia mięśni, poprawy ukrwienia jak i wzmożenia przemiany materii.

1 - 20 z 20

1 - 20 z 20
Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moje listy życzeń