Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w zakładce "Polityka cookies"

zamknij
×

Zapisz się do naszego Newslettera

Otrzymaj 18% rabatu na KREMY DO MASAŻU

Zapisz się już dziś a otrzymasz mailowo kupon rabatowy, który może być użyty przy kolejnym zakupie.

×

Aparat do masażu AQUAVIBRON

Aquavibron jest urządzeniem przeznaczonym do masażu leczniczego. Do wykonywania zabiegów w aparacie wykorzystuje się wodę wodociągową pod normalnym ciśnieniem. Aquavibron umożliwia wykonywanie zabiegów w wodzie jak i na sucho.

Więcej szczegółów

620,00 zł

+ -

 
Opis

Aquavibron jest urządzeniem przeznaczonym do masażu leczniczego. Do wykonywania zabiegów w aparacie wykorzystuje się wodę wodociągową pod normalnym ciśnieniem. Aquavibron umożliwia wykonywanie zabiegów w wodzie jak i na sucho. Masaż odbywa się przy wykorzystaniu 16 gumowych membran masujących. Woda przepływająca przez membrany wywołuje drgania, stymulując ciało podczas zabiegu. Efektem masażu aparatem Aquavibron jest wzrost sprężystości mięśni, poprawa ruchliwości stawów, regeneracja tkanki.

Zastosowanieschorzenia układu krążenia, przewodu pokarmowego, neurologiczne, reumatologiczne, układu oddechowego, stany pourazowe, schorzenia laryngologiczne, dermatologiczne, urologiczne, zaburzenia przemiany materii, schorzenia stomatologiczne, rehabilitacja po mastektomii.

W skład zestawu wchodzi:
- Głowica wibracyjna
- Dwa węże
- Tulejka z rozdzielaczem
- 16 membran gumowych
- 6 uszczelniaczy redukcyjnych (na różne średnice kranów)
- Dodatkowy metalowy króciec (do podłączenia aparatu do kranu)
- Gumowa rurka (odprowadzająca wodę do zlewu)

 
Dokumentacja

Specyfikacja techniczna - pobierz

Zastosowanie - pobierz

Porównaj
Kontynuuj zakupy Porównaj

został dodany do listy życzeń

Kontynuuj zakupy Moje listy życzeń